Проект запущено у 2015 році і направлено на різносторонній розвиток дитини.  В програму дитячого табору входять екскурсії, розвиваючі ігри, майстер-класи, творчі гуртки, інтелектуальні ігри і конкурси, спортивні і туристичні змагання, квести, музичні, танцювальні і психологічні заняття, розважальні програми і посиденьки біля вогнища.

Більшість заходів проводяться на свіжому повітрі, а у випадку непогоди – у затишному конференц-залі на території парку. Триразове харчування для дітей організовано у їдальні Національного парка Межигір’я кейтерінговою компанією, що має всі необхідні дозвільні документи.

Літній табір проводиться у Межигір’ї – колишній резиденції президента Януковича, котра зараз є Національним парком. На його території є все необхідне для всебічного розвитку дитини – Межигір’я розміщено на березі Київського моря, на території є зоопарк з великою кількістю диких тварин (страуси, олені, кабани, муфлони, антилопи, фазани, чаплі, занесені у червону книгу дрофи і степні журавлі), кінологічний центр, стайня, озера в котрих плавають качки та лебеді, фазанарій, спортмайданчик, тренажерна зала, футбольне та волейбольне поле.

Під час перебування у таборі, діти постійно знаходяться під пильним наглядом педагогів-організаторів. Окрім активного відпочинку на свіжому повітрі, розвитку творчих та особистісних якостей, під час пізнавальних майстер-класів діти у невимушеній ігровій формі займаються англійською мовою з професійними педагогами, вивчають українську історію і культуру.

У нашому дитячому таборі діти:

-відвідують пізнавальні екскурсії на території Національного парку «Межигір‘я»;

– спілкуються англійською мовою кожного дня з волонтерами міжнародної молодіжної організації «AIESEC», вдосконалюють комунікативні навики в ігровій формі;

-здійснюють незабутні прогулянки на яхті по Київському морю;

-беруть участь у психологічних та бізнес-тренінгах;

– катаються на сегвеях та дрифткарах;

– грають в гольф з професійним тренером;

– розвивають навики стрільби з лука;

– відвідують заняття з тімбілдінгу та беруть участь у квестах;

– навчаються нового на творчих майстер-класах;

-беруть участь у тематичних гуртках, спортивних змаганнях, вікторинах та розвиваючих іграх;

– за сприятливих погодніх умов відвідують спеціально облаштований пляж для купання;

– проводять затишні вечори з гітарами біля багаття.

Для того, щоб відвідати Eurocamp, дитині необхідно мати:

– медичну довідку форми номер 079/о;

-копію свідоцтва про народження дитини;

– головний убір від сонця;

– дощовик або парасольку;

– зручне закрите взуття (найкращий варіант – кросівки);

– пляшку негазованої води 0,5 л (на території Національного парку Межигір’я є питна вода, але з собою необхідно взяти пляшку).

Вартість путівок на літній сезон 2021:

7 днів – 6800 грн

12 днів – 9860 грн

Зареєструватись у літній табір Eurocamp:

+38 (073) 407-50-54

Instagram

Facebook

Новини та акційні пропозиції в Telegram каналі

Веб-сайт