DSC_8933

У Національному парку Межигір’я працює один з найбільших в Україні музей ретро автомобілів. Представлені експонати раніше були частиною приватної колекції колишнього президента Януковича, а зараз кожен відвідувач має можливість оцінити різноманітність та унікальність колекції, котра нараховує більше 40 одиниць техніки, серед яких не лише легкові автомобілі, а й вантажівки, воєнна техніка та мотоцикли.

У нашому музеї ви зможете побачити ексклюзивні представницькі ЗІЛи та Чайки, народні ЗАЗи. Часи Другої Світової Війни представлені радянськими ГАЗ та американськими Studebeker і Dodge, які поставлялись в СРСР по ленд-лізу. Окрім раритетних автомобілів є також і сучасні: спортивний Mercedes-Benz SLS AMG, рідкісний кабріолет Mercedes-Benz G-Class і улюблене авто Януковича-молодшого – Mercedes-Benz 560 SEC.

Колекція складається із автомобілів в оригінальному виконанні, таких як Chevrolet Impala Coupe, так і кастомних, як наприклад ГАЗ-13 Чайка з начинкою від Mercedes-Benz W-140. Найстаріші представники колекції – автомобілі 30-х років минулого століття – ГАЗ-АА і Draft Kraft Wagen (німецький виробник автомобілів і мотоциклів, який після об’єднання з трьома іншими фірмами перейменували в Auto Union, який в свою чергу став основою для сучасної AUDI).

Графік роботи Музею ретро автомобілів:

дні роботи:

понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця, субота, неділя, святкові дні

години роботи:

9:30 – 19:00 – весною, влітку, восени

9:30 – 17:00 – взимку

Вартість відвідування:

– дорослий квиток* – 50 грн (вівторок – 20 грн)

– дитячий квиток* – 30 грн (вівторок – безкоштовно)

– пенсіонери – 30 грн

– інваліди 2 та 3 групи – 30 грн

– діти від 7 до 13 років включно – 30 грн

– учасники бойових дій і члени їх сімей (діти, дружина, чоловік) – безкоштовно

– інваліди 1 групи – безкоштовно

– діти до 7 років – безкоштовно

* дорослий квиток – для відвідувачів від 14 років

* дитячий квиток – для відвідувачів від 7 до 13 років включно (при наявності документа, що посвідчує вік)