IMG_3746

Завітавши до Національного парку Межигір’я ви зможете побачити велику кількість різних тварин. Вольєри з тваринами розміщені по всій території, а, оленів, фазанів, качок та лебедів ви зможете побачити просто на території парку.

Основні вольєри з тваринами знаходяться справа від центрального входу за теплицями. Там знайшли свій притулок дикі лісові свині, муфлони, шляхетні олені, лами, різні підвиди страусів, ему, цесарки, павичі та багато інших тварин та птахів. Біля ракового озера розміщений фазанарій, в якому можна побачити фазанів з різних куточків світу. Територією парку вільно переміщуються плямисті олені та фазани, зазвичай вони ховаються у лісах біля полей для гольфу або церкви, але інколи виходять до людей. Олені досить дружелюбні і підходять близько до відвідуваців, а інколи дозволяють себе погладити та зробити селфі.

Велике прохання до відвідувачів – не лякайте тварин, не бігайте за ними, не кидайте в них нічого, не намагайтеся нікого впіймати. У всіх чотириногих та пернатих мешканців Національного парку Межигір’я свій спеціальний раціон, за яким пильно слідкують наші зоологи, тож будь-ласка не годуйте тварин, цим ви можете їм нашкодити.