Kyiv Drone Weekend 2021
  • 16.07.2021

7-18 липня у Національному Парку «Межигір’я», що під Києвом, відбудеться
Kyiv Drone Weekend 2021
Організатори цієї події − DJI KYIV та Ukrainian Association of Drone Racing.
Що ж таке Kyiv Drone Weekend 2021?
Це − змагання пілотів спортивних і швидкісних дронів у класах FPV Pro і FPV Hobby та турніри з FPV Freestyle та Cinematic. 2 дні крутого челенджу й захопливих вражень для пілотів їхніх вболівальників.
Програма
📅 17 липня – реєстрація, брифінги та офіційне відкриття, практика FPV PRO, FPV Hobby, кваліфікаційні змагання FPV PRO, FPV Hobby, турніри FPV Freestyle і Cinematic та нагородження переможців турнірів.
📅 18 липня – практика FPV PRO, FPV Hobby, фінал FPV Hobby та FPV PRO, нагородження FPV PRO, FPV Hobby, а також вільні польоти і ставки.
На пілотів очікує траса з перешкодами, де на максимальних швидкостях вони зможуть продемонструвати свій рівень майстерності. Гості заходу спостерігатимуть за польотами через спеціальні FPV окуляри (FPV-First Person View) та на екранах, куди буде транслюватися відео з борта коптера.
🔥Кипітимуть недитячі пристрасті.
🔥Точитимуться жорсткі та нещадні батли.
Адже у кожній номінації залишиться тільки один.
І його назвуть переможцем!🏆

👋📢 Агов, пілоти! А ви готові до челенджу?

Тоді реєструйтеся тут 👉 https://bit.ly/3hVx9uX

Відривайтеся від землі та виходьте за межі можливого!
Змаганнями пілотів можна буде насолоджуватися через окуляри FPV-First Person View, а також спостерігати за гонками на екранах, куди транслюватиметься відео з борта коптера.
Ми обіцяємо:
✅ Круті перегони, батли справжніх гоночних бійців, вир емоцій від нестримної радості переможців та супернастрій від спілкування з тими, для кого коптери вже стали частиною життя.
✅ Знайомство з коптерами DJI, які представлятиме на стенді DJI KYIV. А ще на стенді Ви зможете дізнатися промокод, який дасть Вам знижку на покупку DJI FPV.

👋 До зустрічі в Межигір’ї!
Вхід на захід − безкоштовний.
Вхід на територію − платний, за розцінками Парку.