Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у змаганнях кінологів «Зимовий кубок Межигір’я» за програмою «Відсіч, ранг САСТ, які відбудуться 25 лютого 2017 року.
Місце проведення: Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, Національний парк Межигір’я, кінологічний центр «Антеус».
Програма змагань
- Самостійна робота.
Собака ставиться на прив’язь довжиною 1,5 метри, по радіусу від місця прив’язі, поза зоною знаходяться три манекени. Провідник йде в укриття. Ймовірний супротивник (ВПР) намагається доторкнутись до місця прив’язі (їжу, апортивний предмет, команди, тощо). Активність спроб на розсуд ВПРа. Навичка рахується не виконаною, якщо ВПР доторкнувся до місця прив’язі до атаки собаки.
- Відбиття атаки супротивника, озброєного ножем.
Провідник з собакою на повідку, довжиною 1,5-2 метри, виходить на вихідну точку. На нього у спокійному темпі починає рух ВПР та нав’язує собаці сторонній предмет. Якщо собака атакував підставлений предмет – ВПР відпускає предмет і намагається вдарити провідника. Провідник має право зробити 3 кроки назад і в сторону щоб спробувати ухилитись від удару ножем. Навичка не виконана, якщо ВПР вдарив ножем провідника до атаки собаки.
- Відбиття атаки супротивника, озброєного палкою, чи битою.
Провідник з собакою на повідку 1,5 метри довжиною знаходиться у центрі визначеного квадрату 10 на 10 метрів. Навичка починається, коли ВПР увійде до квадрату. Провідник не має право відпустити собаку з повідка. Провідник з собакою може переміщуватись по периметру квадрату, ухиляючись і не підставляючи під удар собаку. Кожен удар по собаці битою –1 бал, а ухилення від атакуючого удару +1 бал. Задача ВПРа – збити атаки собаки битою й нанести удар по провіднику. Навичка не виконана, якщо ВПР наніс по собаці 3 результативних удари (навіть якщо був +1), або попав по провіднику.
- Відбиття атаки групи супротивників у визначеному квадраті.
Провідник з собакою на повідку знаходиться у квадраті 10 на 10 метрів. Навичка починається, коли три ВПРа одночасно зайдуть у квадрат, після чого вони розходяться і одночасно нападають на провідника. Провідник може або відпустити собаку або працювати на повідку, переміщуватись по визначеному квадрату, переключати собаку за допомогою повідка і команд, ухилятись від контакту з ВПРами. Навичку не виконано, якщо провідник вийшов із зони квадрата, або мінімум два з трьох ВПРів торкнулись провідника.
- Робота з собакою у наморднику.
Провідник з собакою у наморднику рухається до вихідної точки. Перед ним знаходиться статична група людей у звичайному одязі і захисних костюмах. Із автомобіля виходить ВПР у звичайному одязі в балаклаві і зі зброєю (пістолет, автомат), збиває з ніг одного з людей у захисному костюмі, після чого наводить зброю на решту групи. В цей момент провідник пускає собаку на ураження. В момент наближення собаки починає сигналити клаксон автомобіля. Собака у наморднику повинен жорстко збити ВПРа. Навичка не виконана, якщо собака не атакував ВПРа зі зброєю.
- Робота з собакою без намордника.
У 10-ти метрах від провідника з собакою півколом стоїть група, що складається з трьох ВПРів і манекенів. За сигналом судді центральний ВПР виходить у центр півкола і активними рухами провокує собаку. Провідник відпускає собаку на ураження, а ВПР активно відходіть на вихідну точку, продовжуючи провокувати собаку. У той момент, коли собака забігає у півколо, усі ВПРи починають голосно кричати та імітувати удари (лише психологічний тиск), як тільки собака атакував одного з ВПРів, один з них починає спокійно рухатись до провідника. У той же час, як другий та третій ВПР продовжує кричати. Провідник має право подавати команди на переключення собаки. Якщо собака не забіг у півколо в момент пуску (що не рахується помилкою), тоді ВПРи виходять із групи і з таким же тиском продовжують рухатись на собаку, залякуючи його до атаки собакою одного з ВПРів. Після чого дії такі ж, як і в першому варіанті. Навичка не виконана, якщо один з ВПРів торкнувся провідника.
- Зона охорони.
Провідник з собакою на вихідній точці і по команді судді відпускає собаку з повідка (можна використовувати команди слухняності). Після цього з укриття з відстані 20 метрів виходять два ВПРи і починають спокійним темпом рухатись у напрямку провідника і розходяться під кутом 90 градусів до відмітки 10 метрів. Якщо собака вибіг перед провідником і не пересік 10-ти метрову відмітку, то провідник має право спокійною інтонацією підізвати собаку до себе, а ВПРи при цьому продовжують рух. Якщо собака пересік 10-ти метрову відмітку, то ВПР (на якому собака у більшій мірі сконцентрований) проявляє активні дії і починає тікати від собаки, а другий ВПР швидко біжить до провідника. Провідник має право кликати собаку на допомогу, але не сходити з місця. Після того, як собака наздогнав і атакував тікаючого ВПРа, той продовжує відтягувати собаку від провідника. Якщо ВПРи дійшли до відмітки 10 метрів, а собака не пересік 10-ти метрову відмітку, ВПРи зупиняються на точці і через 3-5 секунд, одночасно здійснюють дію: один з ВПРів активізується і тікає від провідника, а інший ВПР уже спокійним темпом рухається до провідника і намагається торкнутись провідника. Провідник має право голосом переключати собаку. Навичка рахується не виконаною, якщо ВПР торкнувся провідника.
Елементи 1, 2, 3, 4, 7 відносяться до програми СС
Елементи 2, 3, 4, 5, 6 відносяться до програми СООБ
Елементи 1, 3, 7 відносяться до програми ОС
Зареєструватись чи задати питання можна по телефону: +38 (067) 239-27-43