ГО “НПУ “Межигір’я” подала заявку на участь у конкурсі АРМА щодо управління активами резиденції “Межигір’я”
  • 12.12.2018

Громадська організація «Національній парк України «Межигір’я» з 2014 року зберігає та утримує колишню резиденцію Віктора Януковича «Межигір’я» і власними зусиллями перетворила майновій комплекс на одну з найкращих туристичних локацій у Європі, відкриту для всіх бажаючих та знану далеко за межами України. За п’ять років ми накопичили унікальний досвід та відповідні знання, які дозволяють нам розвивати Межигір’я у рамках стратегії історико-культурного заповідника, яка включає в себе соціальні проекти, патріотичний та культурний розвиток. Зауважимо, що для створення та утримання Національного парку, яким сьогодні фактично є Межигір’я, не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів.

Раніше арештоване майно Межигір’я було передане Генеральною прокуратурою України на відповідальне зберігання ГО «НПУ «Межигір’я». Сьогодні ми подали заявку та відповідні супровідні документи для участі в конкурсі з подальшого управління Межигір’ям, оголошеного АРМА.

Ми серцем і душею вболіваємо за унікальний парк та його майбутнє. Тож будемо не лише брати участь у конкурсі, а й ретельно моніторити пропозиції та діяльність інших учасників, якщо такі будуть. Ну і звісно, будемо слідкувати за прозорістю проведення самого конкурсу. Слава Україні!