Відвідувачі, котрі придбали благодійний квиток, вважаються такими, що ознайомлені з правилами поведінки у Національному парку Межигір’я та несуть повну відповідальність за порушення цих правил.

 1. Вхід на  територію парку можливий лише за наявності квитка. Якщо ви не бажаєте, з будь-яких особистих міркувань, оплачувати вартість благодійного квитка, то ви маєте можливість принести заздалегідь придбану їжу для тварин (морква, яблука, буряк) на суму еквівалентну  вартості квитка.
 2. Охорона парку має право на догляд особистих речей відвідувачів, з метою запобігання пронесення на територію заборонених речей.
 3. На територію парку категорично заборонено проносити будь-яку зброю, колючо-ріжучі предмети, вибухівку, радіоактивні, хімічні, токсичні речовини, піротехнічні засоби, тощо.
 4. Вхід на територію парку з тваринами заборонений.
 5. Дорослі відвідувачі та супроводжуючі екскурсійних груп несуть повну відповідальність за безпеку та життя дітей, що прийшли з ними на територію парку. Заборонено залишати малолітніх дітей без нагляду. Вхід на територію парку для дітей можливий лише у супроводі дорослих.
 6. На території Національного парку Межигір’я заборонено знаходитись у нетверезому стані, вживати та проносити алкоголь.
 7. Забороняється перелазити через огорожі, паркани, пошкоджувати, викопувати, рвати та збирати будь-які рослини, квіти, ягоди, плоди, гриби, заходити у водойми.
 8. Заборонено смітити, розпалювати вогнища.
 9. Забороняється годувати диких та свійських тварин парку їжею, що не входить до їх раціону у природі. Забороняється перешкоджання вільному пересуванню диких тварин по території парку.
 10. Забороняється риболовля у водоймах на території парку.
 11. Пересування на велотранспорті, самокаті, електротранспорті, будь-яких інших засобах пересування по території парку дозволяється зі швидкістю, що не перевищує 20 км/годину та відповідно до правил дорожнього руху. Враховуючи небезпечність спусків парку, забороняється з’їзд зі спусків на велотранспорті, електротранспорті та інших засобах пересування. Транспортування ТЗ здійснюється вручну.
 12. Проведення на території парку комерційних відео та фото зйомок, організація виставок, рекламних заходів дозволяється лише за згодою ГО «НПУ «Межигір’я» та з дотриманням правил техніки безпеки.
 13. Відвідувач зобов’язується негайно залишити територію парку на вимогу співробітників парку, якщо поведінка відвідувача є потенційно небезпечною або шкідливою для інших відвідувачів, працівників, тварин, рослин чи споруд, що знаходяться на території парку.
 14. Будь-яке пошкодження майна парку або інше нанесення збитків, з вини відвідувача парку, має бути відшкодоване у повному обсязі винуватцем.
 15. За загублені речі на території парку ГО «НПУ «Межигір’я» відповідальності не несе. Якщо ваші речі були загублені на території парку – зверніться до охорони біля центрального входу, залиште інформацію про втрачені речі та свій контактний номер телефону. Якщо ви помітили речі без нагляду, підозрілі предмети, тощо, просимо повідомити охорону.
 16. Відвідувачі, що виходять за територію парку, але планують повернутися протягом цього ж робочого дня, повинні звернутися до охорони, попередити про ймовірне повернення та отримати спеціальну відмітку для повторного входу. В іншому випадку – відвідувачу знадобиться новий квиток.
 17. У випадку порушення правил поведінки відвідувачем, ГО «НПУ « Межигір’я» залишає за собою право відмовити такому відвідувачу у перебуванні на території парку, без відшкодування вартості вхідного квитка.

Дякуємо за розуміння та бажаємо приємного відпочинку